Cтажування «Growing together program 2021» від «Монделіс Україна»

«Growing together program» – це річне стажування на виробництві «Монделіс Україна» для випускників та студентів останніх курсів. 🙋‍♀️🙋

Приєднуйся до команди та відчуй переваги стажування на підприємствах «Монделіс Україна»

🍪 Переймай практичний досвід роботи на виробництві з високими міжнародними стандартами та сучасним обладнанням.
🍪 Отримуй стабільну заробітну плату, харчування на підприємстві, медичне страхування та компенсацію проживання.
🍪 Проявляй себе, оскільки найуспішніші учасники програми стажування отримають перспективу подальшого працевлаштування у компанії.

🙋Ми чекаємо на тебе, якщо ти:
– Студент 4-5 курсів інженерних, інженерно-технічних та технологічних спеціальностей.
– Знаєш англійську на рівні Intermediate+.
– Маєш бажання працювати та набувати досвіду за обраною спеціальністю на підприємстві міжнародного рівня.

💼 Кого ми шукаємо?
– Інженера з ведення проектів.
– Інженера з автоматизації.
– Інженера з обслуговування обладнання лінії / Інженера-механіка.

Де відбуватиметься стажування? У м. Тростянець, Сумська область.

Початок програми – у червні 2021-го року.
Тривалість – 1 рік.

✔️Щоб подати заявку на стажування, заповнюй форму:

Ставай частиною компанії «Монделіс Україна», яка належить до групи Mondelēz International – виробника № 1* у світі в категорії «печиво», а також другого найбільшого глобального виробника шоколаду, цукерок та жувальної гумки. 🍫

🔜 Детальну інформацію про стажування, його напрямки, етапи та дати відбору буде опубліковано в обговореннях цієї події. Став “Я піду” у відповідь на цю події, щоб не пропустити новини!