Закінчив Одеську національну академію зв’язку ім. О.С. Попова у 2001 році за спеціальностями «Системи та комплекси радіозв’язку, радіомовлення та телебачення» і «Економіка підприємства».
З вересня 2001 року по червень 2002 року працював викладачем-стажистом на кафедрі Теорії електричного зв’язку Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. У 2002 році вступив до аспірантури Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова без відриву від виробництва за спеціальністю «Tелекомунікаційні системи та мережі». На протязі навчання працював викладачем кафедри Теорії електричного зв’язку ім. А.Г. Зюко, а з 2007 року на посаді старшого викладача. З вересня 2003 року по жовтень 2006 року обіймав посаду заступника декана факультету радіозв’язку, радіомовлення та телебачення.
У 2009 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата технічних наук на тему: «Сигнально-кодові конструкції для систем бездротового зв’язку з просторово-часовим кодуванням».
У липні 2010 році був обраний за конкурсом на посаду доцента кафедри Комп’ютерних систем та мереж Криворізького технічного університету.
У 2012 році Міністерством освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента.
З 2012 року по теперішній час керівник міжнародної освітньої науково-дослідної лабораторії EDUNET компанії Phoenix Contact (Німеччина) при ДВНЗ «Криворізький національний університет».
У листопаді 2013 року та у жовтні 2014 року пройшов професійну підготовку на семінарі EduNet компанії Phoenix Contact в м. Бад-Пірмонт (Німеччина) та отримав сертифікати за системою PC WORX і мережевими інформаційними технологіями (Ethernet, Profinet, Wireless LAN, Bluetooth).
Викладає навчальні дисципліни: «Теорія інформації та кодування», «Комп’ютерна схемотехніка», «Програмування промислових контролерів Phoenix Contact».
Напрямом наукових досліджень є сигнально-кодові конструкції, завадостійке кодування та цифрові методи модуляції в телекомунікаційних системах.
Керівник студентських міжнародних науково-освітніх проектів конкурсу Хplore New Automation Award 2015 і Хplore New Automation Award 2018. Керує науково-дослідною роботою студентів.
Має понад 60 наукових праць серед яких 2 навчальних посібника та 12 навчально-методичних.