Культура.


Пошук талановитої молоді розпочинається із проведенням традиційного фестивалю «Студентська осінь». Різножанрові номери студентів першокурсників вирізняються оригінальністю та креативністю.
Щоб переконатися в акторських здібностях майбутніх комп’ютерників, достатньо завітати на щорічний конкурс «Студентська весна». Це справжній калейдоскоп дотепних жартів, яскравих інсценівок, музичних і танцювальних композицій. Студенти спеціальності КСМ впевнено почуваються на сцені, створюють цікаві декорації, показують самобутні номери. Виступи завжди схвально сприймаються глядачами. Тому не випадково наші студенти входять до університетської команди, яка є постійним учасником міського змагання «Студентська республіка». Визначним досягненням стало те, що тричі поспіль вона ставала переможцем. Капітаном нашої команди у 2008 році був студент групи КСМ-05-2 Ржанніков Андрій.
Стала доброю традицією участь студентів спеціальності КСМ у відомих міських колективах художньої самодіяльності, зокрема в народній студії акторської майстерності «САМ», ансамблю естрадного танцю «In Flame», а також музичних груп «Joker Beat» і «Semi-Line».
Не можна уявити студентське життя без участі в КВК. Студенти КСМ входять до складу команд КВК «АмФІТамін» та «КреаТІФ», які стали популярними серед молоді університету та міста. Виступи команд неодноразово відзначалися міським комітетом у справах молоді і студентів.
Високий рівень ерудиції студентів КСМ підтверджує їх участь і неодноразові перемоги в інтелектуально – розважальній грі «Що? Де? Коли?» на рівні університету.
Наша спеціальність пишається такими талановитими студентами:
Ржанніков Андрій — студент групи КСМ-05-2, член студради ФІТ, активний учасник і організатор студентських культурно – масових заходів, входить до складу команди КТУ в міжуніверситетських змаганнях «Студентська республіка», учасник «Лицарського турніру — 2009». Займається в народній студії акторської майстерності «САМ». Є активним учасником команди КВК «АмФІТамін» та одним з організаторів команди КВК «КреаТІФ».
Морозов Олександр — студент групи КСМ-05-2, член студради ФІТ, має неординарні творчі та інтелектуальні здібності, є одним із основних гравців команди ФІТ, постійно бере участь в університетській грі «Що? Де? Коли?». Команда, до складу якої входить Олександр, декілька разів поспіль ставала переможцем серед усіх факультетів КТУ.
Поротіков Сергій — студент групи КСМ-05-1, учасник «Лицарського турніру — 2005», активний учасник студентських культурно – масових заходів, дизайнер буклетів та квитків факультету.
Кевшин Олександр — студент групи КСМ-06-2, захоплюється музичним мистецтвом та реп–культурою, є вокалістом реп–групи «Joker Beat», виступає під сценічним псевдонімом S_Shok. Разом з групою неодноразово давав концерти у багатьох клубах нашого міста. Зі своїми авторськими творами виступав на конкурсі «Студентська весна».
Куликівський Ілля — студент групи КСМ 06-2, захоплюється хіп-хоп культурою в усіх її проявах, особливо музикою, є засновником та солістом реп-групи «N-Squad», виступає під сценічним псевдонімом Lil’ Jey. Неодноразово виступав у клубах нашого міста, брав участь у реп-фестивалях в інших містах. Виступав на конкурсі «Студентська весна».
Мішина Наталія — студентка групи КСМ-08-1. Активна учасниця команди КВК «КреаТІФ», є активною учасницею культурно – масових заходів, зокрема, фестивалю «Студентська осінь».
Ушакова Анастасія — студентка групи КСМ-08-1. Активна учасниця команди КВК «КреаТІФ», як член факультетської команди «Ерудит» виступала в інтелектуально – розважальній грі «Що? Де? Коли?». Брала участь у фестивалі «Студентська осінь».
Оношко Віталій, Мелешкін Володимир, Івануса Віталій, Охотник Максим, Харченко Олександр — студенти групи КСМ-07-1, що вирізняються своїм музичним талантом. Вони створили свою аматорську групу «Semi-Line», яка пропагує рок- та реп-культуру. Також ці студенти приймають активну участь у різних культурно – масових заходах університету.
Викладачі кафедри комп’ютерних систем та мереж теж приділяють значну увагу культурно-масовій роботі.
Марусич Юрій Юрійович — старший викладач кафедри КСМ, заступник голови профбюро ФІТ зі спортивної та культурно-масової роботи, входив до складу ансамблю естрадного танцю «In Flame», на конкурсі «Студентська весна – 2006» представив свій авторський анімаційний фільм «Нічна історія», а на конкурсі «Студентська весна – 2007» приймав участь у номері «Танці з зірками» .
Студенти вдячні систематичній підтримці декана ФІТ Вербицького В.І., заступників декана Стрюка М.І., Чубарова В.А. та ст. викладача кафедри КСМ Марусича Ю.Ю.
Студенти спеціальності КСМ не зупиняються на досягненому, ставлять перед собою завдання подальшої культурно – освітньої діяльності серед ровесників. Вони прагнуть своїми талантами донести молоді любов до культури та мистецтва, за допомогою яких виховуються такі риси, як чесність, гідність та порядність, а також намагаються удосконалювати та розвивати культурний і духовний рівень студентської молоді.
Back to Top